Ez az én Iskolám

Ez az iskola(egyik) Weblapja olvassátok figyelemmel.

A kedvenc zenekarom(unk):

RISE AGAINST

rise_against.jpg
Rise Against logo

Ismertető:

Az együttes 1999-ben alapuló rock együttes.

Az együttes első öt évét a független Fat Wreck Chords kiadónál töltötte, aminél kiadták első két stúdióalbumukat The Unraveling (2001) és Revolutions Per Minute (2003) címmel. Mindkét album elfogadható sikereket hozott, így 2003-ban a Geffen (UMG) kiadóhoz kerültek.

A Geffennél a Siren Song of the Counter Culture albummal debütáltak, ez az album hozta őket közelebb a mainstream-ben elért sikerekhez. A negyedik stúdió albumuk, a TheSufferer & the Witness 10. helyen debütált a Billboard 200-as listáján, és pozitív kritikákat kapott. Az ötödik stúdióalbumuk, az Appeal to Reason-t 2008. október 7-én adták ki, és a Billboard 200 harmadik helyén végzett. Mind a három Geffennél kiadott album platinalemez lett Kanadában, és aranylemez az Egyesült Államokban. Az együttes aktívan támogatja az állatok jogaiért küzdő szervezetet, a PETA-t, és mindannyian vegetáriánusok (kivéve Barnest).

többet olvashatok:

itt :))

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 4
Tegnapi: 2
Heti: 15
Havi: 6
Össz.: 11 711

Látogatottság növelés
Oldal: zene
Ez az én Iskolám - © 2008 - 2024 - eniskolam.hupont.hu

A honlap magyarul nem csak a weblap első oldalát jelenti, minden oldal együtt a honlap.

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »